phone mail fax mobile

KURUCUMUZUN MESAJI

Yalçın Kutay / Genel Müdür

1996 yılında evimde kurmuş olduğum küçük bir ofis ile ticari faaliyetlerine başlayan şirketimiz, 2002 yılından itibaren kendi teknolojisini geliştirmeye ve bu teknolojik altyapı ile üretimlerini gerçekleştirmeye başlamıştır. Hali hazırda üretiminin %98’ini Dünya genelinde 60’dan fazla ülkeye ihraç eden şirketimiz bizler için her zaman ilham ve huzur kaynağı olmuştur.

Sanem Plastik olarak hedefimiz; hızlı yükselişimizi devam ettirmek ve ürünlerimizi uluslararası pazarlarda mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcı ile buluşturmaktır.

Mesleki yeterlilik ve kişisel yetkinlik alanlarında eğitimler ile destek verdiğimiz kaliteli insan kaynağımızın sürekli ve azimli çalışmaları sonucu ortaya çıkarılan yenilikler, en rekabetçi pazarlarda dahi sergilediğimiz büyüme trendimizin arkasındaki en büyük güç kaynağıdır.

Girişimci ruhumuz, üretimdeki esnek ve yenilikçi yönümüzün her geçen gün daha da güçlenmesini sağlayan itici güçtür.

Yatırımlarımızı, çalışanlarımızın yetkinliklerini ve müşterilerimizin karlılığını arttırmaya yönelik olarak planlamak ve hayata geçirmek temel ilkemizdir.

Üretim alanında kat edeceğimiz teknolojik gelişimlerin bizleri sektörümüzün öncü kuruluşu olma hedefimize ulaştıracağına eminiz.

Çevre hepimizin ve biz attığımız her adımda bu sorumluluğun bilincini taşıyoruz. Yenilikçi teknolojilerimiz ve yakın zamanda hayata geçirilerek tüm proses firelerimiz ile geri dönüşüm malzemelerimizi üretimde girdi olarak kullanmamıza imkan tanıyacak projemiz ile çevre sağlığına duyarlı bakış açımızı daha da güçlendireceğiz.

Müşteri memnuniyeti bizim temel değerlerimizden biridir. Kalite standartlarımızdan ödün vermeksizin ürün çeşitliliğimizi sürekli artırarak ve yaygın dağıtım ağımız ile dünya çapında en hızlı servisi sunarak üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına Sanem Plastik ailesi olarak çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz.

Felsefemiz; Mutlu çalışanlar, Kaliteli ürünler, Mutlu müşteriler…

Şirketimizi yıllardır hep daha iyiye ve ileriye taşıyan, ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize, bayilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür etmeyi borç biliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,