phone mail fax mobile

Hakkımızda

PVC film sektöründe 1996 yılından bugüne ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan Sanem Plastik, müşterilerine sunduğu ürün çeşitliliğini artırmak ve daha kaliteli hizmet sunabilmek amacı ile 2002 yılında kendi üretim tesislerini faaliyete geçirmiştir.

Merkez fabrikasında üretimini sürdürdüğü PVC masa örtüsü alanında başarılı satış organizasyonu ve distribütör ağı ile hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda önemli bir paya sahiptir. Bunun yanında her geçen gün artan üretim kapasitesi ve zengin desen çeşitliliği ile pazar payını sürekli artıran Sanem Plastik, hali hazırda 50’den fazla ülkede ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Müşterilerine her zaman daha iyi hizmet sunma hedefi doğrultusunda kendi bünyesinde geliştirmekte olduğu teknolojik altyapıyı kullanan ve kalite standartlarından taviz vermeyen Sanem Plastik, 2016 yılında başladığı Dekoratif PVC yüzey folyosu AR-GE çalışmalarını kısa sürede başarı ile tamamlamış ve 2017 yılında bu ürünün üretim ve satış sürecine başlamıştır.

Makina üretim altyapısı ve güçlü AR-GE birimi ile piyasanın beklentileri doğrultusunda ürün ve desen çeşitliliğini geliştirerek, dekoratif PVC yüzey folyolarını “Sanolit” markası adı altında sektörün beğenisine sunmakta ve sektörün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.